Кияни заборгували за тепло майже чотири мільярди

2097874

Найбільше заборгувало населення.

Борг столичних споживачів теплової енергії перед ПАТ Київенерго на 1 грудня збільшився на мільярд гривень і становить 3,9 млрд гривень. Про це повідомляє прес-служба ПАТ Київенерго.
Зазначається, що найбільшу заборгованість за тепло, опалення і гарячу воду перед Київенерго мають населення і ЖЕО столиці – 2,1 млрд гривень і 744 млн гривень відповідно.
Крім того, істотну заборгованість за опалення і гарячу воду накопичив державний бюджет. Станом на 1 грудня 2017 року заборгованість організацій, що фінансуються з держбюджету, становила 100,6 млн грн, а борг держбюджету за компенсацією пільг і субсидій за теплоенергію – 604 млн гривень.
Як повідомляється, критична ситуація з розрахунками населення і ЖЕО за опалення і гарячу воду в Шевченківському (391,9 млн грн) і Деснянському (342 млн грн) районах.
Сумарна заборгованість населення за опалення і гарячу воду перед Київенерго станом на 1 грудня 2017 року збільшилася на 570 млн грн і становила 2,1 млрд гривень. Заборгованість жителів столиці за опалення становить 1,4 млрд грн, а борг за гарячу воду – 709,3 млн гривень.
У перерахунку на одного жителя району найбільші борги перед компанією за опалення і гарячу воду мають жителі Печерського району – 3,1 тис. гривень.
Серед житлових будинків максимальну заборгованість за послуги компанії накопичили споживачі електроенергії Подільського району – 6,3 млн грн (вул. Вишгородська, 45), Печерського – 3,3 млн грн (вул. Євгена Коновальця, 44а) і Оболонського – 2,5 млн грн ( вул. Петра Калнишевського, 7).
Нагадаємо, столичні споживачі заборгували за використану електричну енергію перед Київенерго 807 млн ​​грн станом на 1 грудня. Основними боржниками залишаються підприємства життєзабезпечення міста комунальної форми власності і населення.
У Київенерго також повідомили, що на злісних неплатників позиваються в суді. Після отримання судового наказу чи рішення суду Київенерго звертається до виконавчої служби із заявою про його примусове виконання. З моменту відкриття виконавчого наказу боржник вноситься до Єдиного реєстру боржників, перебування в якому ускладнює для клієнта оформлення угоди про продаж майна.
This entry was posted in Без категорії. Bookmark the permalink.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *