Історія фонду

       Наш благодійний фонд поєднав команду однодумців та патріотів України, які у такий важкий для нашої країни час не лишились байдужими. Найбільше задоволення ми отримуємо саме тоді, коли щось робимо для інших людей, коли ставимо собі на меті покращення умов життя інших людей, коли приєднуємося до якоїсь великої справи та намагаємось мати позитивний вплив на оточуючий світ.

        Ми вже більше року живемо з щоденними трагічними новинами в Україні. Скрутне політичне та економічне становище негативно впливає на цивільне населення. Потерпають люди, які проживають на територіях, де йдуть (або йшли) бої. Потерпають переселенці, потерпають усі мешканці, на яких впливає економічна криза в країні. Бракує одягу, ліків, води та продуктів харчування – речей першої необхідності, але також потрібна інша допомога людям, які залишили свої домівки, та у яких зовсім не залишилось житла в наслідок руйнування.

        Наш фонд прагне підтримати Україну, організувавши доброчинну акцію по збору коштів . Ми прагнемо використати власний досвід, ресурси, та свої логістичні можливості, а також заохотити інших людей приєднатися до нашої акції, з метою надання допомоги постраждалим громадянам України.

       Засновником нашого фонду є – Галушка Крістіна Владиславівна, яка до прийняття рішення приділяти час благодійній діяльності займалась підприємницькою діяльністю. Директором фонду є – Мануйлов Артур Васильович, котрий раніше займався лише бізнесом пов`язаним з нерухомістю.

Comments are closed.