ГО Всеукраїнська ліга інвалідів “Надія”

Керівництво

Президент ГО “Всеукраїнська Ліга інвалідів ”Надія” Роман Морєв

Roman

Голова Правління ГО “Всеукраїнська Ліга інвалідів ”Надія” Лідія Морєва

Lidiya

Наша діяльність і цілі

На жаль, наша українська реальність така, що державна соціальна допомога бідним громадянам з обмеженими можливостями в Україні не може забезпечити їх прожиткового мінімуму, і, окрім того, не може забезпечити повне лікування та реабілітацію, тому ми поставляємо їм гуманітарну допомогу, у тому числі одяг, взуття, харчові, медичні прилади, які мають життєво важливе значення для них.
Ситуація особливо ускладнилася коли після військових операцій в Східній Україні зявилось велике число людей з обмеженими фізичними можливостями, і після того як ціни були підняті у зв’язку зі знеціненням української національної валюти.
Ми створили нашу громадську організацію «Українська ліга інвалідів “Надія” для того, щоб допомогти людям з обмеженими можливостями в цей важкий час для нашої країни.
Основні статутні цілі нашої громадської організації:

–           сприяти широкій участі інвалідів у суспільному житті;

–           забезпечити їм доступну роботу, захист економічних, соціальних, культурних, цивільних та інших інтересів інвалідів;

–           захист і реабілітація інвалідів, їх адаптація до сучасного життя.

Засновник нашої організації – Лідія Морєва, соціолог. Генеральний директор – Роман Морєв, дослідник в галузі біомедицини. Ми працюємо в тісній співпраці з командою Благодійного фонду України. Також в нашій команді є досвідчені реабілітологи.

Наша амбітна мета полягає в розробці соціально орієнтованого Реабілітаційного Центру для інвалідів і людей, які могли б бути вилікувані в Центрі і уникнути інвалідності.

За даними Міністерства оборони України, там були тисячі поранених солдатів і цивільних осіб в Україні. Немає медичних установ у Києві, які б могли адекватно забезпечити терапію безперервного пасивного руху (CPM) і функціональну електростимуляцію (FES) такій кількості пацієнтів. Середні комерційні ціни на CPM та FES, великі відстані до реабілітаційних закладів роблять терапію недоступною для тих, хто страждає. Державної допомоги не достатньо, щоб забезпечити ці незамінні типи терапії. Реабілітаційний центр надаватиме CPM і FES для бідних пацієнтів і ветеранів безкоштовно. Ми збираємося розширити центр в майбутньому.

Контакти

Контактний телефон: (068) 716-36-62 .

Адреса: 02166 м.Київ, Деснянський р-н, проспект Лісовий, буд 9, к. 65

e-mail: NGO.Nadiya@i.ua3

 

1 2 3 4 5 6 7 Безымянный

 

 

 

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *