Страниця 1 із 3123

Меркель розкритикувала нові санкції проти Росії

Німецький канцлер переконана, що економіка Європи не повинна страждати від санкцій проти Москви.

меркель

Німецький канцлер переконана, що економіка Європи не повинна страждати від санкцій проти Москви.

Канцлер Німеччини Ангела Меркель розкритикувала нові санкції США проти Росії. Про це розповів представник німецького уряду Штеффен Зайберт, передає агентство dpa.

Напередодні Сенат США прийняв законопроект про посилення санкцій проти Росії, в який включено статтю, згідно з якою Вашингтон продовжує виступати проти реалізації проекту Північний потік-2.

За словами Зайберта, Меркель назвала цей крок Сенату “дивним”, наголосивши, що економіка Європи не повинна страждати від санкцій проти Росії.

“Рішення Сенату США піднімає для неї ті ж питання, що і для канцлера Керна і міністра Габріеля. Це, м’яко кажучи, дивний крок”, – сказав Зайберт.

“Цього не повинно статися. Ми відкидаємо санкції з екстратериторіальним ефектом, які впливають на треті країни”, – додав представник німецького уряду.

Зазначимо, що вчора також міністр закордонних справ Німеччини Зігмар Габріель і федеральний канцлер Австрії Крістіан Керн розкритикували посилення санкцій проти Росії Сенатом США.

Опубліковано у Uncategorized | Залиште коментар

МЗС попросить росіян повідомляти про візит в Україну

паспорта

Павло Клімкін запропонував нову систему для громадян Росії.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін в ефірі 1+1 запропонував створити систему попереднього інформування громадян Росії про їхній намір відвідати Україну.

“Візи насправді відживають, вони відходять. По-перше, ми тепер звикли до біометричних паспортів і повинні перейти до того, що люди їздять тільки за біометричними паспортами. Другий момент, який для мене важливий – ось ви їдете в багато країн і потім заходите в інтернет і говорите: Я через 5 днів їду – ось так, насправді і російські громадяни повинні їхати в Україну, необхідно створити відповідну платформу і контролювати в’їзд, так щоб це не було абсолютно неконтрольовано”, – сказав Клімкін.

За його словами, після прийняття політичного рішення про створення такої платформи, на її розробку необхідно кілька місяців, після чого її необхідно буде протестувати.

Клімкін наголосив, що головне – контроль на кордоні.

Міністр зазначив, що візи для росіян можна було б ввести вже давно, проте виникає питання жителів Криму, яких окупаційна влада може змусити “робити візу у власну країну”.

Також на території Росії живуть громадяни України, і в разі введення візового режиму, влада РФ може тиснути на них для зміни громадянства.

“Наша мета повинна бути простою – закрити кордон, але таким способом, щоб це був не політичний заклик, а щоб кордон був закритий і щоб це не зашкодило українцям”, – сказав Клімкін.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Україна може ввести для росіян в’їзд за біометричними паспортами.

Опубліковано у Uncategorized | Залиште коментар

На границе с Россией задержали журналиста ДНР

граница

Он пытался незаконно пересечь границу и попасть в Россию, однако был задержан в 10 метрах от нее.

В Харьковской области пограничники задержали жителя Донецкой области во время попытки перейти границу с Россией вне пункта пропуска и который являлся сотрудником сепаратистских медиа-ресурсов.

Как сообщили в пресс-службе Госпогранслужбы, он был задержан в 10 метрах от границы.

“Во время разговора с пограничниками мужчина рассказал, что проводил пропагандистскую деятельность на медиаресурсов российских наемников в Донецкой области”, – рассказали в ведомстве.

В частности, он осуществлял съемки боевых действий в районе донецкого аэропорта и в Краматорске в течение 2014-2015 годов, записывал интервью сепаратистов, в том числе и известного главаря Гиви, а также и готовил материалы для радио- и интернет-ресурсов.

После составления административных документов задержанного передали в СБУ.

“Дальнейшую его судьбу решит суд”, – уточнили пограничники.

Ранее на Донбассе мужчина предъявил пограничникам “паспорт” ДНР и в итоге был передан компетентным правоохранительным органам

А в прошлом месяце на границе России с Украиной со стрельбой ловили контрабандистов.

Опубліковано у Uncategorized | Залиште коментар

фото ригаНаши волонтеры – Мануйлов Артур , Галушка Кристина , Момот Юля с 10.11.2016 по 17.11.2016 по согласованию с городским советом города Рига, проводят акцию по сбору благотворительной помощи для граждан пострадавших на востоке Украины.”Внутренних переселенцев и жителей  районов контролируемых Правительством  Украины”.

Приглашаем всех украинцев находящихся в Риге, принять участие в данной акции, которая проходит возле часов “Лайма” в городе Рига.

Выражаем огромную благодарность -Рижскому городскому совету, а также всем присутствующим на данной акции. Отчеты о результатах и об оказанной помощи будут нами опубликованы  до 30 ноября нынешнего года. Собранная помощь будет направленна  семьям переселенцев с несовершенно летними детьми, проживающих в: Киевской, Днепропетровской, Харьковской, Полтавской областей.

Слава Украине !!!

Опубліковано у Uncategorized | Залиште коментар

Ukrainian PM discusses intensification of cooperation with new Polish ambassador to Ukraine

original-800x520

Ukrainian Prime Minister Volodymyr Groysman has met Polish Ambassador to Ukraine Jan Pieklo who recently began his diplomatic mission in the country.

The press service of the Ukrainian government has reported, Groysman congratulated the Polish ambassador with the start of his work in Ukraine.

“I would like that the result of our work was the national rapprochement of our countries and deepening of our cooperation,” he said.

The prime minister said that Poland is a strategic partner of Ukraine.

“Many years traditionally relations of our two countries are friendly and strategic not only at the national level, but at the local one. I think that our common task is to deepen this cooperation and realize all potential opportunities,” Groysman said.

He said that during the 26th Economic Forum in Krynica-Zdroj in September he held negotiations with Polish Prime Minister Beata Szydlo/

Groysman also said that a meeting of the intergovernmental commission for economic cooperation should be held.

The interlocutors pointed out promising and strategically important cooperation between Ukraine and Poland in many spheres, including trade, economic, infrastructure and transborder cooperation.

“We have many tasks. I hope that we would be able to effectively use the tools we have to deepen this cooperation. Investment, business, cultural exchanges and trade relations – all these we should use by 100%,” Groysman said.

Опубліковано у Uncategorized | Залиште коментар